Acer Skærm
23.8" - IPS - 240 Hz - 0.5 ms - 2x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.283,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.253,-
DKK
(1.002,40 ekskl. moms)
Funktioner
| Ja; 93 |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
Lyd
| Udgangseffekt pr. kanal | 2 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
Præstation
| DisplayPort-version | 1,4 |
| AMD FreeSync | Premium |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Andre funktioner
| Lydudgang | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | -5/+25° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 199,3 mm |
| Højde (med stativ) | 415,6 mm |
| Vægt (med stativ) | 3100,0 g |
| Bredde (uden stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 65,3 mm |
| Højde (uden stativ) | 323,2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2710,0 g |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsskala | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14,1 kWh |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Paneltype | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 240 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Farveområde | 99% |
| Responstid | 0,5 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Skærmteknologi | LED |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |