Produkt nr: 27BP55U-B.AEU
Varenummer: F24928896
billigst-pricerunner
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
LG 27BP55U-B skærm &#45 27"
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BP55U-B.AEU
Varenummer: F24928896
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.836,80 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BP55U-B.AEU
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,18 x 0,18 mm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Farvedybde 10 Bit
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 98%
Præstation
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Flimmerfri teknologi Ja
Smart funktioner Biograf, Energibesparende, Standard, Klar
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Produktfarve Sølv
Farvenavn Pearl (Silver)
Farve Sølv
Porte & Grænseflader
Antal USB type-A downstream-porte 2
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 96 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 11 cm
Akse Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 18
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 40 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 622,6 mm
Dybde (med stativ) 239,3 mm
Højde (med stativ) 574,1 mm
Vægt (med stativ) 6,3 kg
Bredde (uden stativ) 622,6 mm
Dybde (uden stativ) 45,8 mm
Højde (uden stativ) 371 mm
Vægt (uden stativ) 4,4 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 700 mm
Pakkedybde 188 mm
Pakkehøjde 514 mm