Produkt nr: UE32T4305AEXXC
EAN: 8806094931044
Varenummer: F23413519
billigst-pricerunner
Samsung UE32T4305AE 4 Series
Samsung UE32T4305AE 4 Series
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: UE32T4305AEXXC
EAN: 8806094931044
Varenummer: F23413519
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(1.832,80 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: UE32T4305AEXXC
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
(Automatisk oversat) Samsung UE32T4305AE tilbyder en blanding af innovation og funktionalitet, hvilket gør det til et smart valg for dem, der søger en høj kvalitets visningsoplevelse. Denne 32-tommer LED-bagbelyste LCD-tv leverer ikke kun klare og levende billeder med sin 720p opløsning, men forbedrer også din visning med Micro Dimming Pro og PurColor teknologi for dybere sorte farver og mere livlige farver. Den indbyggede Wi-Fi og LAN-forbindelse, sammen med smarte TV-funktioner som skærm spejling og internet videoafspilning, giver uendelige underholdningsmuligheder. Derudover drives den immersive lydoplevelse af Dolby Digital Plus output og et robust 10 W højttalersystem. Designet til bekvemmelighed inkluderer funktioner som HDMI quick switch, en E-Manual og en fjernbetjening med One Remote funktion for nem enhedsstyring. Eco Sensor justerer skærmens lysstyrke for at spare energi, hvilket gør den til et miljøvenligt tilskud til dit hjem.
Display
Skærm diagonal 81,3 cm (32")
HD-type HD
Skærmteknologi LED
Skærm form Flad
Naturligt aspektforhold 16:9
Oprindelig opdateringshastighed 50 Hz
Dynamisk kontrastforhold marketing navn Mega kontrast
Skærmopløsning 1366 x 768 pixel
Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
TV-tuner
Tuner type Analog & digital
System for digitalt signalformat DVB-C, DVB-T2
Automatisk kanalsøgning Ja
Smart TV
Smart TV Ja
Internet TV Ja
Operativsystem installeret Tizen
Skærm spejling Ja
Lydspejling Ja
Understøtter Apple AirPlay 2 Ja
Universal guide Ja
Video-apps Samsung TV Plus
Lyd
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Lyddekodere Dolby Atmos
Adaptiv lyd Ja
Forbedret lydreturkanal (eARC) Ja
Netværk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth Nej
Ethernet LAN Ja
Wi-Fi Direct Ja
Design
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Stativ type Stativ på ben
Præstation
Spiltilstand Ja
Tekst-tv-funktioner Ja
Undertekst funktion Ja
Sensor for omgivende lys Ja
High Dynamic Range (HDR) understøttet Nej
Understøttelse af IPv6 Ja
USB-optagelse Nej
Porte & Grænseflader
Indgang til pc'en (D-Sub) Nej
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Antal USB 2.0-porte Ja
Digital akustisk og optisk udgang Ja
Fælles grænseflade (CI +) Ja
Antal HDMI-porte 2
Kontrol med forbrugerelektronik (CEC) Anynet+
Administrationsfunktioner
Elektronisk programguide (EPG) Ja
Skærmvisning (OSD) Ja
ECO-tilstand Ja
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 27 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 27 kWh
Specifikke funktioner for mærket
Samsungs-teknologier (AV/TV) Micro Dimming
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 737,4 mm
Dybde (med stativ) 150,5 mm
Højde (med stativ) 465,4 mm
Vægt (med stativ) 4,1 kg
Bredde (uden stativ) 737,4 mm
Dybde (uden stativ) 74,1 mm
Højde (uden stativ) 438 mm
Vægt (uden stativ) 4 kg
Stativ bredde 73,2 cm
Stativ dybde 15,1 cm
Emballeringsdata
Pakkebredde 879 mm
Pakkedybde 127 mm
Pakkehøjde 500 mm