PTD610BTVP label printer
Printhastighed
| Udskrivningsteknologi | Termisk overførsel |
| Farve | Ingen |
| Maksimal opløsning | 180 x 360 dpi |
| Udskrivningshastighed | 30 mm/sek. |
| Maksimal udskrivningsbredde | 2,4 cm |
Papirhåndtering
| Auto-skærer | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Wi-Fi | Ingen |
| Bluetooth | Ja |
| USB-port | Ja |
Præstation
| Båndtype | TZe |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | LCD |
| Farveskærm | Ja |
Strømstyring
| Batteritype | AA |
| Antal understøttede batterier | 6 |
| Batteriteknologi | Nikkel-Metalhydrid (NiMH) |
| Automatisk slukning | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 345 mm |
| Højde | 345 mm |
| Vægt | 2,76 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 152,4 mm |
| Pakkedybde | 355,6 mm |
| Pakkehøjde | 330,2 mm |
| Pakkevægt | 3,4 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, USB |
Logistik data
| Pallens bruttohøjde | 15,9 cm |
| Pallens bruttovægt | 277,2 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 24 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 72 stk |
Tekniske detaljer
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Filippinerne |