Antenna accessory that
Præstation
| Frekvensbånd | 2.4 - 5 GHz |
| Antenneforstærkning (2,4 GHz) | 3 dBi |
| Antenneforstærkning (5 GHz) | 4 dBi |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 4 dBi |
Funktioner
| Antenne type | Omniretningsbestemt antenne |
| Antennestik type | RP-SMA |
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Polybutylenterephthalat (PBT), Polykarbonat (PC), Polyoxymethylen (POM), Termoplastisk elastomer (TPE) |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX6 |
| Kompatible produkter | Swiss Army Knife(UK-Ultra) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 154 mm |
| Dybde | 15 mm |
| Højde | 15 mm |
| Vægt | 42 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 2 stk |