SN1100Q 16Gb 2p FC HBA
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Grænseflade | Fiber |
| Fiberkanal porte | 2 |
Netværk
| Maksimal dataoverførselshastighed | 16000 Mbit/s |
Design
| Komponent til | Server |
| Intern | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 216 mm |
| Dybde | 114 mm |
| Højde | 305 mm |
| Vægt | 680 g |