Unmanaged , 4 x 10/1000Mbps
Administrationsfunktioner
| Switch-type | Ikke administreret |
Porte & Grænseflader
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 4 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kombo SFP porte, antal | 1 |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.3 |
| Halv dupleks | Ja |
| Fuld duplex | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Flowkontrol support | Ja |
| VLAN understøttelse | Ja |
Dataoverførsel
| Switch kapacitet | 12 Gbit/sek. |
| MAC adresselabel | 2000 entries |
| Overførselsmetode | Store-And-Forward |
| Pakke videresendelse | Ja |
Design
| Stativ-montering | Ingen |
| Husmateriale | Metal |
| LED-indikatorer | Strøm |
| Antal blæsere | 0 blæser(e) |
Præstation
| Plug and play | Ja |
| Ventilatorfri | Ja |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100-240 V |
| Strømforbrug (maks.) | 3,7 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) -type understøttet | PoE+ |
| Power over Ethernet (PoE) porte, antal | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) effekt pr. port | 15 W |
| Total Power over Ethernet (PoE) | 60 W |
Andre funktioner
| Kabellængde | 250 m |
| Emballageindhold | switch 1pcs, power cord 1pcs, instruction manual 1pcs,certificate of qualification 1pcs |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 200 mm |
| Dybde | 118 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 630 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Strøm |
| Brugervejledning | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 245 mm |
| Pakkedybde | 190 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |
| Pakkevægt | 930 g |