LevelOne GEU-0525
switch - 5 porte - ikke administreret
Administrationsfunktioner
| Switch-type | Ikke administreret |
Porte & Grænseflader
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 5 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Antal 2,5G Ethernet-porte (kobber) | 5 |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Kobber ethernet kabelteknologi | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, 2500BASE-T |
| Fuld duplex | Ja |
| Halv dupleks | Ja |
| MAC-adresse auto-forældelse understøttet | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-forhandling | Ja |
| Flowkontrol support | Ja |
| MAC-adresse auto-indlæring understøttet | Ja |
Dataoverførsel
| Switch kapacitet | 25 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 18,6 Mpps |
| MAC adresselabel | 8000 entries |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Jumbo rammer | 15000 |
| Pakke bufferlager | 4 MB |
Design
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Link, Strøm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
Præstation
| Støjniveau | 0 dB |
| Ventilatorfri | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | DC |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.4 A |
| Indgangsspænding | 12 V |
Power over Ethernet (PoE)
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 175,5 mm |
| Dybde | 105,3 mm |
| Højde | 27,3 mm |
| Vægt | 476,7 g |
Emballage indhold
| Hurtig start guide | Ja |
Emballeringsdata
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 115 mm |
| Pakkehøjde | 82 mm |
| Pakkevægt | 614,4 g |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
Tekniske detaljer
| Pallens bruttolængde | 80 cm |
| Pallehøjde (luft) | 148,2 cm |
| Antal papkasser pr. palle (luft) | 12 stk |
| Pallens bruttobredde | 120 cm |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 605 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 400 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 851762 |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 440 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 33 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 50 stk |