6-port 1000Mbps Intelligent
Administrationsfunktioner
| Switch-type | Ikke administreret |
Porte & Grænseflader
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal installerede SFP moduler | 1 |
| Antal SFP modulslots | 1 |
| Antal uplink-porte | 2 |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.3u |
| VLAN understøttelse | Ja |
Dataoverførsel
| Switch kapacitet | 12 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 8,928 Mpps |
| MAC adresselabel | 2000 entries |
| Opbevar-og-frem | Ja |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Pakke videresendelse | Ja |
Design
| Husmateriale | Metal |
| Knap til nulstilling | Ja |
| LED-indikatorer | PoE |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Præstation
| Ventilatorfri | Ja |
Strømstyring
| Beskyttelse ved overspænding | Ja |
| Overspændingsbeskyttelse | 4 kV |
Power over Ethernet (PoE)
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) porte, antal | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) effekt pr. port | 15,4 W |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 5 År |
| Materiale | Metal |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 87 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 441 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Emballeringsdata
| Monteringsbeslag inkluderet | Ja |
| Pakkebredde | 175 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 530 g |