HPE
ekspansionsmodul
Netværk
| Ethernet-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kobber ethernet kabelteknologi | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 12 |
| Antal SFP modulslots | 12 |
Præstation
| Kapabilitet | 5400R zl2 |
Strømstyring
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 206,5 mm |
| Dybde | 261,6 mm |
| Højde | 44,5 mm |
| Vægt | 940 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |