Electra 12 port Fiber
Administrationsfunktioner
| Switch-type | Administreret |
Vægt & størrelser
| Bredde | 440 mm |
| Dybde | 205 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 2,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 520 mm |
| Pakkedybde | 290 mm |
| Pakkehøjde | 85 mm |
| Pakkevægt | 3,12 kg |
| Switch-type | Administreret |
| Bredde | 440 mm |
| Dybde | 205 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 2,5 kg |
| Pakkebredde | 520 mm |
| Pakkedybde | 290 mm |
| Pakkehøjde | 85 mm |
| Pakkevægt | 3,12 kg |