Philips Skærm
75" - 8 ms - 4x HDMI
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
15.422,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
15.392,-
DKK
(12.313,60 ekskl. moms)
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 20 W |
Andre funktioner
| Anbefalet opløsning | 3840 x 2160 @ 60 Hz |
| Billedforbedring | 3/2 - 2/2 motion pull down, 3D Comb filter, Motion compens. deinterlacing, Progressive scan, 3D MA deinterlacing, Dynamic contrast enhancement |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 14 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| RS-232-porte | 1 |
| Opbevaringsmedietype | eMMC |
| Energieffektivitetsklasse (gammel) | F |
| Effektivt betragtningsområde | 1709,4 mm |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 3.8307086614173228346456692893 " |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 4 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| USB-hub-version | 4 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 2 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Lydindgang | 3,5 mm mini jack (x1) |
| Udgang til hovedtelefoner | 3,5 mm Mini Jack (x1), SPDIF digital audio out (1x) |
Medieformater
| Understøttede billedformater | BMP, JPEG, PNG, WEBP |
| Understøttede lydformater | AAC, HEAAC, MPEG |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 130 W |
| Strømforbrug (standby) | <0,5 W |
Vægt & størrelser
| Højde (uden stativ) | 1031 mm |
| Bredde (med stativ) | 1709,42 mm |
| Dybde (med stativ) | 97,282 mm |
| Højde (med stativ) | 1049,02 mm |
| Vægt (uden stativ) | 39,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 55 kg |
Ergonomisk
| Panel montering grænseflade | 800 x 400 mm |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Driftshøjde | 0 - 3000 m |
Display
| Skærm diagonal | 75 tum |
| Skærm diagonal (metrisk) | 190,5 cm |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Billedformat | 16:9 |
| Pixel pitch | 0,4296 x 0,4296 mm |
| Skærmens lysstyrke | 400 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 500000:1 |
| Responstid | 8 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Skærmteknologi | ADS |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Opløsning | 3840 x 2160 @ 60 Hz |
| Berøringsteknologi | 0-gap Infrared touch |
| Antal simultane touchpunkter | 50 |
| Overfladehårdhed | Anti-Glare, Tempered safety glass 9H pencil rating |
| Understøttede videoformater | H.263, H.264, H.265, MPEG1/2, MPEG4, VP8, VP9 |