BenQ Skærm
27" - IPS - 60 Hz - 5 ms - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
4.294,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.264,-
DKK
(3.411,20 ekskl. moms)
Præstation
| Smart funktioner | Biograf, Brugerdefineret, Spil, M-Book, Smart HDR, ePaper |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Andre funktioner
| Nano Gloss | |
| Certificering | TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0, Flicker-free, Low Blue Light (Software Solution) |
Porte & Grænseflader
| HDCP | 2.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| USB strømforsyning op til | 90 W |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Udgangseffekt (RMS) | 3 W |
| Antal højttalere | 2 |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Strømforbrug (typisk) | 40 W |
| Strømforbrug (maks.) | 220 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 220,2 mm |
| Højde (med stativ) | 560,1 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,2 kg |
Ergonomisk
| Justerbar højde (maks.) | 115 mm |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsvinkelområde | -5° |
| Drejevinkel område | -15 - 15° |
| Pivot vinkel | 90° |
Funktioner
| Hældningsvinkel | 20° |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 450 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 450 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | HDR10, DisplayHDR 400 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid | 5 ms |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| Farveområde | 99% sRGB, 95% P3 |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixeltæthed | 163 ppi |
| Farvetemperatur | 5000K, 6500K, 9300K, Brugerdefineret |