Acer Skærm - 26.5"
Game mode, PBP, PIP, Super Sharpness, 6-axis colour adjustment, 6-axis tint adjustment, Black Boost, Low Blue Light - 280 Hz - 0.03 ms - 2x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.982,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.952,-
DKK
(3.161,60 ekskl. moms)
Præstation
| AMD FreeSync-type | Premium Pro |
Video
| Billede-i-billede | Ja |
Andre funktioner
| Billede-for-billede (PbP) | Ja |
| Certificering | MPR II |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
Ergonomisk
| Justerbar højde (maks.) | 120 mm |
| Drejevinkel område | 40° |
| Hældningsvinkelområde | -5° - +20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 24,5 kWh |
Design
| Produktfarve | Sort |
Display
| Skærm diagonal | 26,5 tommer |
| Skærm diagonal (metrisk) | 67,3 cm |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 1000 cd/m² |
| Responstid | 0,03 ms |
| Maksimal opdateringshastighed | 280 Hz |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 True Black |
| Antirefleksskærm | Ja |
| HD-type | Game mode, PBP, PIP, Super Sharpness, 6-axis colour adjustment, 6-axis tint adjustment, Black Boost, Low Blue Light |