Acer Vero B247Y DEbmiprczxv skærm - LED baglys - 24" - IPS - 4ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.232,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.202,-
DKK
(1.761,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
2.362,-
DKK
(1.889,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,289 x 0,28 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,5 cm |
| Farvedybde | 6 Bit |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Farveområde | 99% |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
Multimedie
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 15 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 52 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 65,3 mm |
| Højde (med stativ) | 345,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,74 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
Andre funktioner
| Effektivt synsområde på andet display | 527 x 296 mm |