TP-Link VIGI NVR4032H Netværk videooptager (NVR) Sort
Præstation
| Video indgangskanaler | 32 kanaler |
| Alarm indgangskanaler | 16 |
| Alarm udgangskanaler | 4 |
| Antal samtidige afspillede kanaler | 16 kanaler |
| Video optagelsestilstande | 720p, 1080p |
| Maksimal opløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Understøttede opløsninger | 3840 x 2160, 1920 x 1080, 1680 x 1050, 1440 x 900, 1280 x 1024, 1280 x 720, 1024 x 768 |
| Bevægelsessensor (video) | Ja |
| Sporing af videotab | Ja |
| Understøttede videoformater | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Backup funktion | Ja |
| Afspilningstilstande | Digital zoom, Hurtigt spil, Forlæns, Fuld skærm, Pause, Afspil, Stop |
| Indgang båndbredde | 320 Mbit/s |
| Udgang båndbredde | 320 Mbit/s |
| Optagelsestilstande | Vejledning, Tidsplan |
| Lydsystem | 2-vejs |
Diskdrev
| HDD kapacitet | 0 GB |
| Antal understøttede HHD'er | 4 |
| Maksimal lagerkapacitet | 10 TB |
| HDD-grænseflade | SATA |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| VGA (D-Sub) udgangsporte | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Line-in | Ja |
| RS-232-porte | 1 |
| Lydudgang | 1 |
| Understøttede netværksprotokoller | UPnP, NTP, ONVIF, CGI |
Funktioner
| Stativ-montering | Ja |
| Alarm fra | Ja |
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Strømforbrug (maks.) | 48 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Systemkrav
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Understøttet browser | Chrome (57+), Firefox (52+), Edge (91+) |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 440 mm |
| Dybde | 330 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 4 kg |
| Pakkebredde | 440 mm |
| Pakkedybde | 528 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 5,22 kg |
Emballage indhold
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, Strøm |