In-ceiling mount accessory
Funktioner
| Type | Montering |
| Understøttet placering | Udendørs |
| Mærke kompatibilitet | Ubiquiti Networks |
| Kapabilitet | UVC-G6-PTZ |
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
| Beskyttelsesfunktioner | Vejrbestandig |
Vægt & størrelser
| Diameter | 15,1 cm |
| Højde | 140,6 mm |
| Vægt | 259 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |