G6 Pro 360 camera mounting
Funktioner
| Type | Montering |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Mærke kompatibilitet | Ubiquiti Networks |
| Kapabilitet | UVC-G6-Pro-360 |
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
| Monteringstype | Loft/væg |
Ergonomisk
| Kan monteres på væggen | Ja |
Vægt & størrelser
| Diameter | 19 cm |
| Vægt | 245 g |
| Højde | 71 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |