Trust TM-270
mus - 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
738,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
708,-
DKK
(566,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Fødder, materiale | Ultra High Molecular Weight Polyethylene (UPE) |
| LED-indikatorer | Ja |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 77 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 73 mm |
| Vægt | 115 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Mikromodtager |
| Brugervejledning | Ja |