Trust TM-101
mus - USB - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
515,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
485,-
DKK
(388,00 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Hjem |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Syntetisk ABS |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,6 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 63 mm |
| Dybde | 38 mm |
| Højde | 116 mm |
| Vægt | 81 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | SCS Product Category Rule (PCR) |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |