Trust Primo
mus - Bluetooth - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
573,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
543,-
DKK
(434,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Rejse |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 55 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 50 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |