Trust Mydo
mus - stille - 2.4 GHz - blå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
576,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
546,-
DKK
(436,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1800 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 4 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Blå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Fødder, materiale | Ultra High Molecular Weight Polyethylene (UPE) |
Ergonomisk
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | Ja |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batteriets levetid | 6 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 104 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 84 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Mikromodtager |
| Batterier inkluderet | Ja |