Trust GXT 922 YBAR
mus - USB 2.0 - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
604,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
574,-
DKK
(459,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 7200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns |
| Musens sporingshastighed | 60 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 20 G |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Afsøgningshastighed | 125,250,500,1000 Hz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 2,1 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 69 mm |
| Dybde | 41 mm |
| Højde | 124 mm |
| Vægt | 120 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 45 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 205 mm |