Trust Bayo+
lodret mus - 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
678,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
648,-
DKK
(518,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Fungerer på alle overflader | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| USB strømforsyning | Nej |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 5 W |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 77 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 73 mm |
| Vægt | 116 g |
Emballeringsdata
| AC-adapter inkluderet | Nej |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Modtagertype | Mikromodtager |