Trust Bayo II
lodret mus - USB-A - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
619,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
589,-
DKK
(471,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Polykarbonat (PC) |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,5 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| USB strømforsyning | Nej |
| Opladningsport til USB Type-C | Nej |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 77 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 73 mm |
| Vægt | 121 g |