Trust Bayo II
lodret mus - 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
755,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
725,-
DKK
(580,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Medicinsk |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Nej |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Fra, Tændt |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| USB strømforsyning | Nej |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 77 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 73 mm |
| Vægt | 115 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Nej |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |