Sandberg FlexCover 6D
mus - USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
554,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
524,-
DKK
(419,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 12800 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 6 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,5 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 64 mm |
| Dybde | 38 mm |
| Højde | 116 mm |
| Vægt | 120 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 210 mm |
| Pakkedybde | 53 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 220 g |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 5 År |