Philips 3000 series SPT6307B
sæt med mus og tastatur - QWERTZ - tysk Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Tastaturopsætning | QWERTZ |
| Tastatursprog | Tysk |
| Pegeredskab | Nej |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Antal taster på tastatur | 110 |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Windows taster | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Antal genvejstaster | 5 |
| Multimedietaster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Design
| Baggrundslys | Nej |
| Tastatur stil | Lige |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Plast |
| LED-indikatorer | Lavt batteriniveau i tastaturet |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 15 m |
| USB-stik type | USB Type-A |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | Ja |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Antal knapper | 4 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapfunktioner | Fra, Tændt |
| Mus batteritype | AA |
| Antal batterier (mus) | Ja |
| Musens tænd/sluk-knap | Ja |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
Headset
| Headset inkluderet | Nej |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 10, Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 3.2, Android 4.0, Android 4.1, Android 4.2, Android 4.2.1, Android 4.2.2, Android 4.3, Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 8.1, Android 9.0 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 85% |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 433 x 136 x 22 mm |
| Tastatur vægt | 566 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 110 x 65 x 35 mm |
| Mus vægt | 83 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |