Trust Puck - mus - Bluetooth, 2.4 GHz - pink
Mus inkl. musemåtte
=
Før
623,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
593,-
DKK
(474,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ingen |
| Antal knapper | 4 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ingen |
| Produktfarve | Lyserød |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Polymer |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2 W |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 5 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 57 mm |
| Dybde | 108 mm |
| Højde | 25 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Mikromodtager |
| Brugervejledning | Ja |