DELTACO MS-906 - mus - stille - Bluetooth - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
518,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
488,-
DKK
(390,40 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Afsøgningshastighed | 125 Hz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Belysning | Ingen |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 71 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 68 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 50 mm |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakkevægt | 95 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 120 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 50 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 390 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 7,22 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471607000 |