Active Key Medical AK-PMH3
mus - 3-knapsrul - USB - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.042,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.012,-
DKK
(809,60 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Medicinsk |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Knapper |
| Antal knapper | 5 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Muse størrelse | M |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ingen |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 65 mm |
| Dybde | 115 mm |
| Højde | 31 mm |
| Vægt | 100 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 135 mm |
| Pakkevægt | 200 g |
| Pakkehøjde | 45 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ingen |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 425 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 490 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 447 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10 kg |
Andre funktioner
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP68 |