MediaRange 5-Tasten Bluetooth Maus mit optischem Sensor schw
Mus inkl. musemåtte
=
Før
592,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
562,-
DKK
(449,60 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
| Musens sporingshastighed | 30 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Acceleration (maks.) | 10 kg |
| Afsøgningshastighed | 90 Hz |
| Frekvensbånd | 2.402 - 2.480 GHz |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Gummigreb | Ja |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
Vægt & størrelser
| Bredde | 66 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 104 mm |
| Vægt | 66 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Nej |