Logitech Wireless Combo MK330
Trådløs - Nordisk
Tastatur
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Formål | PC/server |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Spildresistent op til | 60 ml |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Design
| Tastatur stil | Lige |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Batteriets levetid | 24 måned(er) |
| Batteritype | AAA |
| Antal understøttede batterier | 3 |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Antal knapper | 3 |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Mus batteritype | AA |
| Musens batterilevetid | 12 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 446,3 x 20,5 x 183 mm |
| Tastatur vægt | 570 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 60 x 39 x 99 mm |
| Mus vægt | 75,2 g |
Emballage indhold
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 187 mm |
| Pakkedybde | 460 mm |
| Pakkehøjde | 62 mm |
| Pakkevægt | 980 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 273 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 475 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 202 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,52 kg |