LogiLink TI020 mus Højre hånd RF trådløst Optisk 1200 dpi
Mus inkl. musemåtte
=
Før
575,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
545,-
DKK
(436,00 ekskl. moms)
Mus
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 5 |
| Antal programmerbare knapper | 2 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Certificering | CE |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ja |
| Produktfarve | Sort, Rød |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | Ja |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -5 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 129.6 mm |
| Dybde | 68.76 mm |
| Højde | 73 mm |
| Vægt | 120 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 550 mm |
| Pakkedybde | 360 mm |
| Pakkevægt | 210 g |
| Pakkehøjde | 375 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |