LogiLink ID0191 mus Kontor Bluetooth Optisk 1200 dpi
Mus inkl. musemåtte
=
Før
545,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
515,-
DKK
(412,00 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Knapfunktioner | Fra |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Certificering | CE |
Design
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | Ja |
| Batteritype | AA |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 62 mm |
| Dybde | 115 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 75 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |