KeySonic ACK-595C+ tastatur Kontor USB + PS/2 Tysk Sort
Tastatur
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB + PS/2 |
| Tastatursprog | Tysk |
| Tastatur formfaktor | Mini |
Design
| Tastatur stil | Lige |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| Kabellængde | 1.5 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
| Strømforbrug | 300 mA |
Mus
| Mus inkluderet | Nej |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows 98SE, Windows ME, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| USB påkrævet | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 65 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | -10 - 85% |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 291 x 154 x 29 mm |
| Tastatur vægt | 600 g |
| Vægt | 600 g |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 312 x 205 x 31 mm |
| Pakkevægt | 745 g |
Andre funktioner
| Maksimal driftstilstand | 1.5 m |