Keychron K4 HE SE Wireless Tri-Mode Hot Swap QMK Gateron 2.0 Purple Magnetic Switch Wood Black
Tastatur
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Magnetic-mechanical key switch |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Fysisk layout | ISO |
| Nøglehætter | Double shot |
| Nøglehætte materiale | Polybutylenterephthalat (PBT) |
| Tasternes holdbarhed | 150 Million karakterer |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Aktiveringskraft | 60 g |
| Rul rundt | N-taste overgange |
| Afsøgningshastighed | 125,1000 Hz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Indbygget hukommelseskapacitet | 256 KB |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Design
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | RGB LED |
| Baggrundsfarve | Flerfarvet |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Produktfarve | Sort, Træ |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren, Aluminium, Træ |
Funktioner
| USB-stik type | USB Type-C |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Hot-swap | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 4000 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 110 t |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 50 °C |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 126,4 x 377,1 x 40,9 mm |
| Tastatur vægt | 1,07 kg |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |