iBOX Eris
tastatur - QWERTY - sort Indgangsudstyr
| Enhedstype | Tastatur |
| Grænseflade | USB |
| Antal taster | 105 |
| Funktion for genvejstast | Multimedie |
| Placering og layout | QWERTY |
| Tastaturteknologi | Membran |
| Beskyttelse | Sprøjteresistent |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Bredde | 43.6 cm |
| Dybde | 13.4 cm |
| Højde | 2.5 cm |
| Interface | USB |
| Farve | Sort |
| Kabellængde | 1.8 m |
| Overensstemmelsesstandarder | WEEE, Directive 2012/19/EU, Plug and Play, EN 55032:2015/A11:2020, EN 55035:2017/A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 (2019-11), ETSI EN 301 489-17 V3.2.5 (2022-08), ETSI EN 300 440 V2.2.1 (2018-07), EN IEC 62368-1:2020+A11:2020, EN 62479:2010, IEC 62321-4:2013+AMD1:2017, IEC 62321-6:2015, IEC 62321-7-2:2017, IEC 62321-5:2013, IEC 62321-7-1:2015, IEC 62321-8:2017 |
| OS nødvendig | Windows 8 / 10 / 11, Linux |