HP
Optisk mus - USB - sort - kablet
Mus inkl. musemåtte
=
Før
750,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
720,-
DKK
(576,00 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor; Kontor |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A; USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk; Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 800 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper; Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul; Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Anbefalet brug | Universel; Universel |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort; Sort |
| HP segment | Forretning |
Ergonomisk
| Kabellængde | 2,9 m; 2,9 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel; Kabel |
Vægt & størrelser
| Bredde | 63 mm |
| Dybde | 115 mm |
| Højde | 37 mm |
| Vægt | 120 g |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070; 84716070 |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 43211708 |