HP 485 Comfort Wired Keyboard (BE)
Tastatur
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Tast til andenpilot | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 2 mm |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Baggrundslys | Ingen |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| HP segment | Forretning |
Funktioner
| USB-stik type | USB Type-A |
| Kabellængde | 1,5 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Minimum systemkrav | USB Type-A port |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | iOS |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 442,7 x 214,9 x 34,1 mm |
| Tastatur vægt | 870 g |
| Vægt | 870 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Garantibevis | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 475 mm |
| Pakkedybde | 252 mm |
| Pakkehøjde | 48,5 mm |
| Pakkevægt | 1,15 kg |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 43211706 |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; iOS; ChromeOS |
| Dybde | 214,9 mm |
| Bredde | 442,7 mm |
| Højde | 34,1 mm |
Logistik data
| Pallens bruttovægt | 419,7 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |