Hama MC-300
mus - USB - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
512,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
482,-
DKK
(385,60 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Anbefalet brug | PC/Laptop |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 58 mm |
| Dybde | 103 mm |
| Højde | 37 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 80 mm |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 98 kg |