DICOTA
mus - USB - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
516,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
486,-
DKK
(388,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Plast |
| Belysning | Nej |
Ergonomisk
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Vægt & størrelser
| Bredde | 114 mm |
| Dybde | 36 mm |
| Højde | 65 mm |
| Vægt | 60 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |