Contour Design Active Key AK-4400-TU tastatur USB Engelsk Sort
Tastatur
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatursprog | Engelsk |
| Pegeredskab | Trackball |
| Tastatur formfaktor | Mini |
| Antal taster på tastatur | 84 |
| Windows taster | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Formål | Universel |
| Certificering | CE, FCC |
Design
| Tastatur stil | Lige |
| Tastatur i fuld størrelse | Ja |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| Plug and play | Ja |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 370 x 139 x 23,5 mm |
| Tastatur vægt | 700 g |