A4Tech Bloody Blazing A90
Mus inkl. musemåtte
=
Før
606,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
576,-
DKK
(460,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 6200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 8 |
| Anbefalet brug | PC/Laptop |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 5 |
| Billedhastighed | 6666 fps |
| Responstid | 0.2 ms |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Indbygget hukommelseskapacitet | 160 KB |
| Sensoropløsning | 2.41 MP |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort, Rød |
| Overfladefarvning | Billede |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Rød |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1.8 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 8.1, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 43 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 160 mm |
| Pakkedybde | 65 mm |
| Pakkehøjde | 220 mm |