Dell - 8GB - DDR4 - 3200MHz - DIMM 288-PIN
Ikke-ECC
Funktioner
| Pufret hukommelsestype | Unregistered (unbuffered) |
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Hukommelsesur hastighed | 3200 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Hukommelsesspænding | 1.2 V |
| Baggrundslys | Ingen |