HANNS.G HT161HNB skærm - LED baglys - 15.6" - 12ms
1366x768 ved 60Hz
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.195,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.165,-
DKK
(1.732,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
2.325,-
DKK
(1.860,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1366 x 768 pixel |
| HD-type | HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | TFT |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærmstype | Bordplade |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Skærmens lysstyrke | 220 cd/m² |
| Responstid | 12 ms |
| Skærm form | Flad |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 40000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 110° |
| Synsvinkel, vertikal | 85° |
| Vis antal farver | 262.144 farver |
| Pixel pitch | 0,252 x 0,252 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 61 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 56 - 75 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 39,62 cm |
| Overfladehårdhed | 7H |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 8 |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Glas tykkelse | 0,83 mm |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Lydindgang | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 15 - 50° |
| Antal OSD sprog | 15 |
| LED-indikatorer | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | B |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 6 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 10 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Strømforsyningstype | Vekselstrøm |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 85% |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 379,2 mm |
| Dybde (uden stativ) | 86 mm |
| Højde (uden stativ) | 390 mm |
| Vægt (uden stativ) | 1,32 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 453 mm |
| Pakkedybde | 86 mm |
| Pakkehøjde | 390 mm |
| Pakkevægt | 2,36 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
| Hurtig start guide | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
Andre funktioner
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Glasbeskyttelse | Ja |
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |