Verbatim PMT-17 skærm - LED baglys - 17.3" - IPS
Full HD 1920x1080
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.040,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.010,-
DKK
(2.408,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 43,9 cm (17.3") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | TFT/IPS |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | Kapacitiv |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 6 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Kontor |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB-berøringsporte | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Opladningsport type | USB Type-C |
Ergonomisk
| Slot til kabellås | Ingen |
| Højdejustering | Ingen |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | A |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | A |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 13 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 13 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1435913 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 396 mm |
| Dybde (uden stativ) | 12 mm |
| Højde (uden stativ) | 247,4 mm |
| Vægt (uden stativ) | 1,54 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 522 mm |
| Pakkedybde | 58 mm |
| Pakkehøjde | 311 mm |
| Pakkevægt | 3,07 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI, USB Type-A til USB Type-C, USB Type-C til USB Type-C |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| HDMI-kabellængde | 1,5 m |
| Strømkabellængde | 1 m |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |
Tekniske detaljer
| WEEE-enhedstype | Display-enheder, der kan bruges i private husholdninger |
| Udvidet polystyren (EPS) pakkevægt | 0 g |