Targus Secondary skærm - LED baglys - 24"
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
954,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
924,-
DKK
(739,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
1.084,-
DKK
(867,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 61 cm (24") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærm form | Flad |
| Billedformat | 16:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydindgang | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | 0 - 360° |
| Hældningsindstilling | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1139166 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 685 mm |
| Dybde (med stativ) | 187 mm |
| Højde (med stativ) | 420 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,8 kg |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |