Samsung ViewFinity S6 S34C652UEU skærm - LED baglys - 34" - AMD FreeSync - VA - 5ms
UWQHD 3440x1440 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Samsung ViewFinity S6 S34C652UEU skærm - LED baglys - 34" - AMD FreeSync - VA - 5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Samsung ViewFinity S6 S34C652UEU skærm - LED baglys - 34" - AMD FreeSync - VA - 5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
3.029,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.999,-
DKK
(2.399,20 ekskl. moms)
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2244070 |
| Energiklasse | Klasse G |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Diagonal størrelse (tommer) | 34" |
| Diagonal størrelse (centimeter) | 86 cm |
| Kurvet skærm | Ja (1000R) |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Indbygget udstyr | KVM switch, USB 3.0/USB-C hub |
| USB-strømlevering | 90 Watt |
| Paneltype | VA |
| Formatforhold | 21:9 |
| Standard opløsning | UWQHD 3440 x 1440 ved 100 Hz |
| Lysstyrke | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| HDR-format | HDR10 |
| Farve support | 1,07 milliarder farver |
| Farvespektrum | 1.15% sRGB |
| Responstid | 5 ms |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Egenskaber | Billedopdeling, spilmodus, CustomColor Mode, FPS Mode, Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio, Flicker Free-teknologi, RTS Mode, Image Size, Eye Saver Mode, Off Timer Plus, Sports Mode, RPG Mode, Billede-i-billede, Auto Source Switch+, Adaptive Picture, Entertain Mode, Graphic Mode, Eco Mode, Original Mode; Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), over 50% genbrugsplast |
| Farve | Sort |
| Dimensioner (B x D x H) | 80.66 cm x 24.1 cm x 56.15 cm - med stander |
| Vægt | 8 kg |
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 5 Watt |
| Tastatur / Musse Grænseflade | USB |
| Interface | DisplayPort 1.2 ¦ HDMI ¦ Hovedtelefoner (mini-jackstik) ¦ 3 x USB 3.0 downstream (Type A) ¦ USB 3.0 upstream (Type B) ¦ USB-C (strøm op til 90 W) ¦ LAN (RJ-45) |
| Justeringer til display-position | Højde, drejbar, tilt |
| Tiltvinkel | -2/+20 |
| Drejevinkel | 60 |
| Højde justering | 120 mm |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel ¦ 1 x DisplayPort kabel ¦ 1 x USB 3.0 ¦ 1 x USB-C kabel |
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 2.2, TUV Rheinland Intelligent Eye Care Certification |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 52 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (Typisk) | 49 Watt |
| Strømforbrug (Maks.) | 200 Watt |
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 80.66 cm - dybde: 24.1 cm - højde: 56.15 cm - vægt: 8 kg ¦ Uden stander - bredde: 80.66 cm - dybde: 12.5 cm - højde: 36.94 cm - vægt: 5.2 kg |
| Bredde ved forsendelse | 80.7 cm |
| Dybde ved forsendelse | 36.7 cm |
| Højde ved forsendelse | 12.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 10.5 kg |
| TCO-certificeret | TCO Certificeret, generation 10, til skærme |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Silver |
| Min. driftstemperatur | 10 °C |
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 10 - 80 % (ikke-kondenserende) |