Philips Brilliance 27E3U7903/00 computerskærm 68,6 cm (27") 5120 x 2880 pixel 5K Ultra HD LCD Grå
Rengøringsspray til skærmen
1x
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 5120 x 2880 pixel |
| HD-type | 5K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 500 cd/m² |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 2000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | SmartContrast |
| Maksimal opdateringshastighed | 70 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,11655 x 0,11655 mm |
| Pixeltæthed | 218 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 210 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 60 - 70 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,5 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 600 |
| DDC/CI | Ja |
| Tågehastighed | 7% |
| Overfladehårdhed | 7H |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | Adobe RGB, DCI-P3, NTSC, Rec. 709, sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| NTSC-dækning (typisk) | 130% |
| Adobe RGB dækning | 130% |
| Farveskala DCI-P3 | 99% |
| Vis sRGB | Ja |
Præstation
| Komponent video synkronisering | Separat synkronisering |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Megapixel | 5 MP |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Indbygget kamera | Ja |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Grå |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 96 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.1 |
| Thunderbolt 4 porte antal | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Indbygget KVM switch | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.1 |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -360 - 360° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 25 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 50 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 42,46 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 2318991 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftshøjde | 0 - 3658 m |
| Ikke-drift højde | 3658 - 12192 m |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 624 mm |
| Dybde (med stativ) | 176 mm |
| Højde (med stativ) | 566 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,1 kg |
| Bredde (uden stativ) | 624 mm |
| Dybde (uden stativ) | 28 mm |
| Højde (uden stativ) | 391 mm |
| Vægt (uden stativ) | 6,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 780 mm |
| Pakkedybde | 139 mm |
| Pakkehøjde | 480 mm |
| Pakkevægt | 11,9 kg |
Bæredygtighed
| Indeholder ikke | PVC/BFR |
Andre funktioner
| Lav inputforsinkelse | Ja |
| Billede-for-billede (PbP) | Ja |
| Udvendigt finish type | Tekstureret |
| EasyRead-tilstand | Ja |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| LowBlue tilstand | Ja |
| Billedforbedring | SmartImage Premium |
| Delta E | 2 |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
Genbrug af data
| Genanvendelige emballeringsmaterialer | 100% |